f @

Časté dotazy

Aneb vše, co potřebuješ vědět o kombuche

Naším doporučením je užívat náš produkt po dobu alespoň 3 měsíců s jistou dávkou pravidelnosti. Zajímavostí však je, že se její povzbuzující revitalizační efekt dostaví takřka okamžitě po jejím užití. To jde ruku v ruce s mikrobiologicky boostovaným složením MAGU KOMBUCHY, jež obsahuje díky našemu způsobu výroby a mikrobiologické kultivaci mnohonásobně vyšší poměr blahodárných bakterií a kvasinek nežli je tomu o klasicky vyráběné kombuchy.

Category: Užívaní

Díky významnému množství blahodárných látek v čele s organickými kyselinami, živými probiotiky catechiny a polyfenoly je MAGU KOMBUCHA určena pro každého, kdo hledá alternativní podporu při řešení svých zdravotních obtíží, či celkovou detoxikaci a revitalizaci organismu na pravidelné bázi. Zároveň lze náš produkt vnímat jako alternativní podpůrnou kúru při léčbě degenerativních a nádorových onemocnění.

Category: Užívaní

Doporučená denní dávka je 200ml – tedy polovina jedné láhve. Uvědomujeme si však, že chuti MAGU je těžké odolat a tak se může stát, že se ocitnete v situaci , kdy polovina láhve pro vás nebude dost. V těchto případech doporučujeme nepřekračovat v prvních měsíci užívání MAGU vzhledem k její nízké aciditě dávku 1 láhve denně. 

Category: Užívaní

Můžete, ale z pohledu vnímání chuti toto nedoporučujeme. Naším doporučením je užívat MAGU KOMBUCHU studenou, právě vytaženou z lednice.

 

Category: Užívaní

MAGU KOMBUCHA  je nepasterizovaný, živý, chemicky neupravený, raw produkt, který je díky těmto atributům a výrobním postupům neustále biologicky aktivní. Fermentační proces tak pokračuje, pokud jsou tomu nakloněny podmínky. Kvasinky jsou teplotně citlivé a chladné teploty je udržují méně aktivní

Category: Užívaní

Load More