f @

Časté dotazy

Aneb vše, co potřebuješ vědět o kombuche

Momentálně nabízíme možnost jednorázových nákupů 8 a 12 lahví tedy 16 a 24 denních dávek, přičemž nákup 12 kusů (24 dávek) je zvýhodněný jak cenově tak zahrnuje i poštovné zdarma. V případě koupě dvakrát 16 dávek (8kusů) a více taktéž neplatíte poštovné.

Našim klientům nabízíme možnost vybrat si datum doručení, přičemž jediné s čím musí počítat jsou 2 pracovní dny na přípravu objednávky. Z logistických důvodů a s ohledem na nutnost přepravy produktu mimo Prahu ve specializovaných termoboxech doručujeme pouze úterky, středy a čtvrtky.  Mějte prosím na paměti, že MAGU je živý nápoj, který musí být skladován za nízkých teplot. V případě nepřevzetí objednávky v daný den může dojít k narušení jeho jakosti. Datum pro převzetí MAGU tak vždy vybírejte s ohledem na vaši schopnost produkt v daný den převzít.

Co by bylo MAGU bez možnosti osobního odběru. MAGU si můžete vyzvednout následující pracovní den po objednávce ve sportovním komplexu Vista , uprostřed lesoparku v Praze 5 Košířích. (adresa: nad Hliníkem 1202/2 , Praha 5, Košíře)

Testovací balení z logistických důvodů nenabízíme. Momentálně však nabízíme možnost zakoupení láhví na zkoušku na našem odběrovém místě – (adresa: nad Hliníkem 1202/2 , Praha 5, Košíře) – kde můžete vyzkoušet každou z našich verzí. V případě že plánujete objednávku celého boxu nicméně proveďte nákup předem.

Objednávky po Praze ale i Čr mají možnost jak klasických online plateb prostřednictvím zabezpečené platební brány, dobírkou, tak převodem na účet.  U osobních odběrů lze zaplatit předem, ale i na místě hotovostí. Platba převodem* Na konci objednávky dostanete shrnutí včetně čísla bankovního účtu kam poslat peníze. Do poznámky uvedete variabilní číslo, což bude číslo vaší objednávky. Vaší objednávku začneme připravovat v momentě , kdy obdržíme vaší platbu. Ohledně jejího doručování vás budeme informovat.

Load More